Dalgakıran Kompresör Teknik Servisi Tamiri Bakım Onarımı…

Dalgakıran Kompresör, 1965 yılında kompresör üretimi ve ihracatı yapmak amacı ile kurulmuş bir firmadır. Firma vidalı kompresörler, pistonlu kompresörler, turbo kompresörler ve ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmektedir. Ürettiği ürünleri satın alan müşterilerinin memnuniyeti için elinden geleni yapmakta olan firmanın distribütör ağı ise piyasada yadsınamayacak kadar gelişmiştir.

Dalgakıran Kompresör Modeli

Dalgakıran Kompresör, üretmekte olduğu vidalı kompresörleri uzun yıllar müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Vidalı kompresörlerin üretiminde en önemli ayrıntı ise sadece tasarımı değil aynı zamanda uluslararası kalite standartları değerlendirilerek üretilmesidir. Farklı seriler ile üretilmekte olan vidalı kompresörlerin farklı uygulama alanlarında başarılı çalışıyor olmasının yanında her kişinin kompresöre kolayca adapte olabilmesi için pratik kullanılabilecek bir şekilde üretilmiş olması en büyük avantajıdır. Vidalı kompresörün ürün performansı son derece üstün olmasının yanında düşük işletme giderleri sunmaktadır. Fakat vidalı kompresörden elde edilmekte olan yüksek verimin sürekli devam edebilmesi için bakım ve onarımlarının ihmal edilmemesi gerekmektedir. Dalgakıran Kompresör’ün pistonlu kompresör serisi de müşteri beklentilerini karşılayacak farklı tercihlerle sunuluyor.

Dalgakıran Kompresör Modelleri ve Kullanım Alanları

Dalgakıran Kompresör

Pet şişeleme, gıda ve sağlık alanında güvenilir ve üstün performansa sahip olarak üretilmiş olan Pet Master, Pet Plus Pistonlu Buster Serisi ve DBK Pistonlu Buster Serisi’nin işletmelere sunduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Farklı işletmelere uygun olarak tasarlanmış olan bu seriler düşük enerji ile daha yüksek verim elde edilmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda Dalgakıran Kompresör bakım sürelerinin de mümkün olduğunca uzatılmasını sağlar. Pistonlu Kompresör serisi arasında yer alan Wave ve DKK yüksek basınçlı piston serisi ise denizcilik alanı için üretilirken, Tek ve Çift Pistonlu Seri ise küçük işletmeler, atölyeler ve endüstri uygulamalarında kullanılabilmesi için üretilmiştir. Dalgakıran Kompresör, sadece kompresör alanında değil kompresörünüzü daha verimli ve güvenli kullanabilmeniz için çeşitli ekipmanlarda üretmektedir. Bu ekipmanlar sayesinde artan kompresör performansınız ve düşen elektrik kullanımınız sayesinde işletmenizde daha fazla kar elde edebileceksiniz.

 

Dalgakıran Kompresör Servisi İçin Bizi Arayınız

Üstelik Dalgakıran Kompresör müşterilerini sadece ürünlerinin kalitesi ile değil aynı zamanda teknik destek alanında sunduğu üstünlük ile de fırsat sunuyor. İşletmelere Dalgakıran Kompresör tarafından sunulmakta olan belli bir garanti süresi bulunmakta olup bu garanti süresi sona erdiğinde kompresör bakımlarına belirli bir ücret ödemeleri gerekmektedir. Fakat işletmeler Dalgakıran Kompresör teknik servisi tamiri, bakımı ve onarımı için ödeyecekleri ücretin yüksek olacağını düşündükleri için sıradan servislerden hizmet almayı ya da bakımları işletmelerinde bulunan teknisyenlere yaptırmayı tercih etmektedir. Bu şekilde bakım maliyetlerini düşürdüklerine inanmakta olan firmalar kompresörlerinin ilk arızalarında daha yüksek bakım ve onarım maliyetlerine katlanmak zorunda kalmaktadır. Fakat Dalga Kıran Kompresör teknik servisi için bakım maliyetlerinizi sabitleme imkanınız bulunduğunu bilmeli ve haftalık bakımlarınız ya da aylık kompresör bakımı için teknik servisinizden destek almasanız dahi 6 aylık ve yıllık bakımlarınızda mutlaka teknik servisiniz ile iletişim kurmalısınız.

Kompresör Bakım Maliyetinizi Sabitleyiniz

Dalgakıra Kompresör Modeli

Dalgakıran Kompresör teknik servis uzmanları tarafından sunulmakta olan tüm bakım ve tamir işlemleri için firma tarafından belirlenmiş sabit bir bakım ücreti bulunmakta olup bakım ücretleri firmanızda bulunan kompresörün modeli ve bakım ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü teknik servisiniz ile yapacağınız anlaşma doğrultusunda üretiminizde aksama meydana gelmemesi ve kaynakların etkin dağıtılabilmesi için bakımların önceden belirlenerek teknik servis stoklarında parça tutulmaması için tüm işlemlerin planlanması gerekmektedir.

Dalgakıran Kompresör bakımı esnasında orijinal kompresör parçalarının kullanılıyor olması kompresörde yaşanabilecek pek çok riski ortadan kaldırmakta olup kompresörünüzü tehdit eden en büyük risk tedarikçilerin yan sanayi ürünler için performans, verimlilik ve güven garantisi sunmamasıdır. Yan sanayi parçalar kompresörünüze özel olarak tasarlanmadığı için sistemle tam uyum göstermeyecek ve kompresörünüzün çalışması esnasında pek çok sorunu ortaya çıkartabilecektir.

Orijinal Parça Kullanın

Halbuki yetkili Dalgakıran Kompresör teknik servislerinde orijinal parçalar bulunmakta olup uzman teknisyenler tarafından hizmet sunulduğu için kompresörünüzün bakım ve onarımı firma garantisinde yapılmaktadır. Dalgakıran Kompresör teknik servisleri tarafından sunulmakta olan sabit fiyat garantisinin kapsamı sadece isçilik ve parça maliyeti ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda kompresörünüzün bozulan parçalarına ne kadar ödeyeceğinizi bilmenizin yanında sipariş sürecinizin mümkün olduğunca minimum düzeyde olmasını da kapsamaktadır. Üstelik teknik servislerinizden alacağınız orijinal parçalara daha kolay erişerek kompresörünüzün performansını her daim koruma altında tutacaksınız.