Sarmak Kompresör Teknik Servisi Tamiri Bakım Onarımı…

Sarmak Kompresör,1975 yılında kurulmuş olup mühendislik ürünlerinin üretim ve çözümü alanında 40 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Günümüzde üretmekte olduğu kompresörler arasında maden vidalı hava kompresörler, elektrikli vidalı kompresörler grubu, dizel seyyar vidalı kompresörler, elektrikli küçük kapasiteli pistonlu kompresörler, elektrikli turbo kompresörler, basınçlı hava kurutucular, basınçlı hava filtreleri, kompresör ekipmanları yer almaktadır. Sarmak Kompresör tarafından üretilmekte olan vidalı hava kompresörleri pozitif yer değiştirmelidir ve bu tür sektörde en yaygın kullanılan kompresör türüdür.

Emme ve çıkış valfleri bulunmamakta olup kompresörün içindeki yağ ya da su vasıtası ile soğutma yapılması sayesinde, çalışan parçalar çalışma sıcaklığı hiçbir zaman yüksek değerlere ulaşmaz. Bu sayede parçalar performanslarını hiçbir zaman kaybetmez. Vidalı kompresörlerinin basit tasarımı ve parçalarının aşınma olasılığının düşük olması, bakım, çalıştırılma ve kurulumunun esnek olma özelliği sayesinde sektördeki diğer vidalı hava kompresörlerine oranla daha çok tercih edilmektedir.

Sarmak Kompresör tarafından üretilmekte olan bir diğer kompresör ise elektrikli turbo kompresör olup jet motoru sayesinde yüksek performanslı kompresör teknolojisi sunmaktadır. üstelik bu kompresörün eşsiz kontrol kumandası sayesinde yüksek enerji performansı sunmaktadır. uzun süreli yüksek kapasite kullanımlarda sızdırmazlık sistemi devreye girer ve yağsız basınçlı hava imkanı sunar. Sarmak Kompresörün sunduğu üstün kompresör teknolojisinin önemli olan bir diğer hizmeti ise teknik servis ve kompresör  tamiri garantisidir. Sarmak Kompresör müşterilerinin satış sonrasında dahi mutlu olmaya devam edebilmesi için genel bakım ve servis hizmetlerini kendi yetiştirmekte olduğu uzmanlar tarafından vermektedir.

Sarmak Kompresör teknik servisi bakım onarımı tecrübeli servis uzmanları tarafından periyodik olarak yapılmakta olup teknik servis hizmeti sunmakta olan tüm uzmanlar pek çok eğitimden geçirilmektedir. Üstelik bu eğitimler sadece teorik olarak değil aynı zamanda pratik uygulamalar ile de pekiştirilmektedir. Bu eğitimler sonucunda uzmanların bilgileri ölçülür ve sürekli olarak pekiştirilebilmesi için tekrarların yapılması aksatılmaz.

Üstelik her bölgede Sarmak Kompresör teknik servisi bulmanız son derece kolay olmakla birlikte bu teknik servislerin tamamında orijinal yedek parça stokları mevcut olup müşterilerin kompresörlerinde nadiren değişmesi gereken parçaları orijinal parçalar ile değiştiriyorlar.
Sarmak Kompresör tamiri esnasında kullanılan orijinal parçaların yanında bu firmanın tercih edilmesindeki ana sebep profesyonel ekibi, kaliteli kompresörleri, zamanında ve mümkün olduğunca uygun fiyatlar ile sunulmakta olan satış sonrası hizmetleri neden ile tercih etmektedir. Sarmak Kompresör tarafından sürekli geliştirilmeye ve yenilenmeye çalışılan bu politika her daim bir adım ileri gitmeyi başarmıştır.

Sarmak Kompresör tarafından satış sonrası hizmet olarak sunulmakta olan bir diğer hizmet ise aldığınız ürüne bağlı olarak değişmekte olan garanti süreleridir. Garanti süreniz devam ettiği sürece bakımlarınızı ücretsiz olarak yaptırabilirken garantinizin sona ermesinin ardından ise bakımlarınızı uygun fiyat garantisi ile yaptırmaya devam edebilirsiniz.

Üstelik bakımlarınızı Sarmak Kompresör teknik servis uzmanlarına yaptırdığınız taktirde kompresör ekipmanlarınızın ve kompresörünüzün ömrünün daha uzun olmasını sağlayacak ve her bakımdan sonra artan performansın tadını çıkartabileceksiniz. Fakat bakımsız kompresörlerin ortaya çıkartmakta olduğu kompresörlerin performans düşüklüğü ile karşılaşmanızın da mümkün olduğunu unutmamalısınız. Sarmak Kompresör teknik servisleri müşterileri dilediği taktirde kompresörlerin bakım süreleri ile ilgili çalışmalar yapmakta ve müşterilerinin tüm işleri arasında yaşayacağı bu sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Eğer sizde kompresör bakımlarınızı aksatmaktan çekiniyor iseniz işi kompresör teknik servisinize bırakabilirsiniz.

Sarmak Kompresör bakımı süreleri her ne kadar diğer kompresörlerden uzun olsa da bakımlarını mümkün olduğunca kısa sürelerde yaptırmak yaşanabilecek olan arızaları önceden fark etmek açısından önemlidir. Ancak çoğu kompresör kullanıcısının bakımları aksatmaları nedeni ile kompresörlerini kullanılamaz hale getirmiştir. Üstelik kompresörün bakım süresi geçtikten sonra iyice düşen performansının zamanla tamamen ortadan kalktığına da şahit olunabilmektedir.

Sarmak Kompresör ürünlerini mümkün olduğunca uzun ömürlü ve en ağır şartlarda kullanılan durumlara dahi dayanıklı bir şekilde üretmiştir. Ancak yine de kompresörlerin teknolojik aletler olduğu düşünüldüğünde bakımlarının aksatılmasının diğer bölümlerinde de arıza oluşturacağının bilinmesi gerekmektedir. Üstelik Sarmak Kompresör tarafından yetkilendirilmiş olan teknik servisler müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunmakta ve işletmelerinin kompresörleri nedeni ile yaşayacakları zararı minimuma indirmeyi amaçlamaktadır.