Dental Kompresör Teknik Servisi Tamiri Bakım Onarımı…

Dental Kompresör, dental tedavi ve laboratuar işlemlerinde kullanılmak için üretilmiş yüksek kalite basınçlı hava üretmektedir. Dental tedaviler esnasında kullanılmakta olan kimyasal bileşenlerin dişlere uygun şekilde yapışabilmesi için gerek duyduğu kuru ve yağsız yüzeyleri oluşturmak amacı ile kullanılmaktadır. Ayrıca dental işlemler esnasında kullanılmakta olan cihazların uzun ömürlü ve mümkün olduğunca sorunsuz çalışabilmesi için havalarının filtre edilerek, yağsız ve nemsiz hale getirilmesi gerekir. Dental kompresörlerin mükemmel basınçlı hava kalitesi sayesinde uyguladıkları alanı yağsız, kuru ve hijyenik hale getirmelerinin yanında diyaframlı kurutucu ünitesi ile daima müdahale imkanı sunmaktadır. İşletme koşullarına optimum uygunluğu gösterebilmesi için freze ve taşlama tezgahları bulunmaktadır.

Dental Kompresörler, diğer kompresör türleri ile kıyaslandığında bakım ve onarımlarında daha hassas davranılması gerekmektedir. Dental kompresörlerin bakımlarının aksatılması ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir ve kompresörü kullanılamaz hale getirebilir. Üstelik bu kompresörlerin pahalı olması işletmeler tarafından tekrar satın alınmasını zorlaştıracağından sağlık hizmetlerinin de aksatılmasına neden olabilmektedir. Bu neden ile Dental Kompresör teknik servisi ile kompresör tamiri bakım onarımı konusunda hassas davranılarak kompresörünüzün her daim aynı kalite, hijyen ve performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dental Kompresör teknik servisleri tarafından alınan bakımın sürekli olması sağlık kuruluşlarının teknik servislerinden toplam kompresör sorumluluk planı talep etmesine neden olmaktadır.

Kompresörünüze dair toplam sorumluluk planınız bakım esnasında alacağınız hizmet için sürekli aynı ödemeyi yapmanızı sağlayacağı gibi onarım işlemlerinde yaşanabilecek olan tüm risklerinde teknik servis tarafından üstlenilmesi anlamına gelmektedir. Dental Kompresör bakımı için sunulmakta olan toplam sorumluluk planı sayesinde kompresörünüzün garanti süresi bitse daha alacağınız hizmetin eksiksiz olması sağlanacaktır. Sürekli kullanılmakta olan dental kompresörler daha sık arıza oluşturabilmekte olup bozulan parçaların Dental kompresör teknik servis yetkilileri tarafından orijinal parçalar ile değiştirilmesi son derece önemlidir. Üstelik bakımların periyodik olarak devam etmesi güvenilirliğin sürekliliğini de sağlamakta ve yapılan onarımlar sorunun büyümesine engel olmaktadır. En acil sorunlara dahi anında müdahale edilmesi sorunun zamanında çözülmesini sağladığı için çıkacak diğer problemlerin üstesinden gelinmesini sağlayarak riski azaltmaktadır.


Dental Kompresör bakımı risklerinizi minimum düzeye indirgemekte ve profesyonel ellerde gerçekleştirildiğinde dahi sürekli olarak onarım ve kapsamlı bakım ihtiyacı doğurmaktadır. Bu durum her ne kadar ekstra çıkan maliyet olarak görülüyor olsa da erken müdahalenin sunduğu uygun maliyetlerden yararlanılmasını sağlayacağı için kompresörünüzde bozulan parçaların ek parçalara hasar vermesine ve beklenmedik maliyetler ortaya çıkmasına engel olmaktadır. Toplam sorumluluk planı tercih etmeniz durumunda onarım ve revizyon işlemlerini en ayrıntılı şekilde alacağınız için kompresörünüzü yıllarca maksimum performansta kullanmaya devam edebilirsiniz. Dental Kompresör teknik servisi kapsamında sunulmakta olan bakımların sadece belirli bir kısmını talep etseniz dahi stokta ihtiyacınız olan tüm parçaların bulunmaması maalesef teknik servisten almak isteyeceğiniz ani taleplerin karşılanamamasına neden olacaktır. Çünkü Dental Kompresör teknik servisleri ani sorunlar için parça bulundurmak zorunda olmayıp müşterilerine yapmış oldukları bakımlar sonucunda gereken parçaları firmadan talep etmektedir. Halbuki bu ücreti sabit bir fiyat karşılığında daha kaliteli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dental Kompresör bakımları 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak sunulmakta olup sağlık kuruluşlarının müşterilerine en üstün hizmeti verebilmesi için gereken tüm tedbirler alınmaktadır. Üstelik Dental Kompresör bakımlarınızda basınçlı hava sisteminin analiz, takip ve optimizesi sağlandığı için elektrik enerjisinden de maksimum düzeyde tasarruf edilmektedir. dental kompresör bakımlarının sürekli olarak teknik servisiniz tarafından takip edilmesi doğru zamanda doğru bakımın yapılmasını sağlamaktadır. Üstelik teknik serviste kullanılan yüksek kaliteli kompresör parçalarının kompresörünüzün performansını sürekli aynı düzeyde olmasını sağladığını da göreceksiniz. Çünkü her parçanın belirli bir kullanım ömrü bulunmakta olup parçaların bakımının zamanında yapılmaması kompresörünüzün verimlilik ve güvenilirlik düzeyini olumsuz etkilemektedir. Bu durum arıza riskini ve maliyetini artıracağı için düşen performansınız nedeni ile yeterli verimi alamaz ve bakımı geciktirdiğiniz her geçen gün daha yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalırsınız. Kompresör bakımlarının faydası sadece bunun ile sınırlı kalmayıp bakımlar sayesinde pek çok avantajdan yararlanabileceksiniz. Fakat kompresör tamiri ve  bakımlarınızı bize yaptırmalı ve özel bakım teklifleri ile bakımlarınızın ve tamir maliyetinin düşmesini sağlamalısınız.