Dinamik Kompresör Teknik Servisi Tamiri Bakım Onarımı…

Dinamik Kompresör, maksimum performans ve ekonomi için sunduğu kompresör çeşitleri ve üretmiş oldukları kaliteli kompresörlerle dikkat çekmektedir. Firma vidalı ve pistonlu kompresör konusunda gelişmiş bir üretim hizmeti sunarken, işletmelerin hava ihtiyacını da göz önünde tutarak pistonlu ve vidalı hava kompresörleri alanında da çeşitli seçenekler sunmaktadır. Dinamik Kompresör, üretmiş olduğu kompresörle işletmelerin ihtiyacı olan bütün çözümleri sunmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda sadece hava kompresörlerini üretmek ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda hava kurutucuları, hava tankları, hava filtreleri ve diğer aksesuarları da üreterek işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı başarmıştır.

Dinamik kompresör müşterileri için geliştirmiş olduğu ilkeler dahilinde kompresörle ilgili tüm teknik ihtiyaçları da karşılamayı amaçlayan firma gelişmiş yetkili servis ağı ile de müşterilerine tam donanımlı hizmet sunmaktadır. Üstelik Dinamik Kompresör’ün üretmiş olduğu yüksek performanslı kompresörler CE uygunluk belgesine layık görülerek kalitesini kanıtlamıştır.

 Dinamik Kompresör, her ne kadar güvenilir, yüksek performanslı ve kaliteli bir firma olursa olsun kompresörlerin ihtiyaç duymakta olduğu bakımlar yapılmadığı taktirde kullanım esnasında meydana gelen sorunlara erken müdahale edilmemesi nedeni ile kompresörün ömrü erken tükenebilmektedir. Bu neden ile kompresörlere aylık bakım yaptırma imkanı bulunmuyor olsa da yıllık bakımlarının mutlaka yapılması gerekmektedir. Kompresör kullanmakta olan firmalar genellikle garanti süreleri bittikten hemen sonra haftalık ve aylık bakımlarını firmalarında bulunan teknisyenlerine yaptırmaya başlamaktadır.

Teknisyenler kompresörlerin bazı arızalarını fark edebiliyor olsa da sistemsel arızaların tespit edilebilmesi için kompresörün en azından 6 ayda bir defa uzman Dinamik Kompresör teknik servisleri tarafından bakıma tabi tutulması gerekmektedir. Bu bakımlar esnasında kompresörün bütün arızalı parçaları servis garantisinde değişeceği ve bütün sorumluluk Dinamik Kompresör teknik servislerine ait olacağı için kompresörünüze gelebilecek bütün hasarlar teknik servis tarafından karşılanabilmektedir. Ancak arızalı parçaları kompresör servisinizden talep edip değişimini kompresör konusunda yeterli bilgisi olmayan teknisyeninize yaptırırsanız bütün sorumluluk size ait olacak ve parça değişimi sonunda kompresörünüz kullanılamaz hale gelirse teknik servisiniz tadilat işlemi ile ilgilenmeyecektir.

Kompresörlerdeki Parça Değişimi

Dinamik Kompresör tarafından kompresörünüze sunulan garanti bitmiş ise kompresör bakımlarınız için mutlaka Dinamik Kompresör teknik servisi ile periyodik bakım anlaşması yapmalısınız. Bu sayede bakımlarınızı hem uygun fiyatlar ile yaptırabilecek hem de kompresörünüzde oluşan arıza nedeni ile değişen her parça için garantiye sahip olacaksınız.

Dinamik kompresör teknik servisi tamiri ve bakım için anlaşacağınız yetkili teknik servisinizden periyodik bakım süreniz boyunca sabit fiyat garantisi ile hizmet alabilir ve orijinal parçalara en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Üstelik teknik servis bakımlarınız süreklilik göstereceği için arızalı parçanın hemen tespit ve değişimi yapılacak bu sayede kompresörünüzün düşen performansı ilk gün ki kalitesine geri dönecektir.

Gereksiz Parça Değişimine Dikkat

Dinamik kompresör bakımı garantili teknik servis uygulaması sunduğu için sürekli para talebinde bulunmak amacı ile gereksiz parçaların değişimi ile kompresörünüzün kalitesini düşürmeyecek ve gereksiz parçalara ödeme yapmak zorunda bırakmayacaktır. Üstelik bu hizmeti tüm kompresörleriniz için almanız kompresörlerinizin bakımının daha ekonomik yapılmasını sağlayabilir. Ayrıca Dinamik Kompresör teknik servisleri yapılan anlaşmalar dahilinde 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet garantisi sunmakta ve bu garanti kapsamında işletmelerin bakımlarının iş yoğunluğuna neden olmaması için kompresör bakımlarını mesai saatlerinin dışında yapılması önerilmektedir.

Dinamik Kompresör teknik servisleri, Dinamik Kompresör tarafından uzun süren teknik ve uygulamalı eğitimlerden geçirilmekte ve bu eğitimlerin ardından yetkili olarak atanmaktadır. Fakat yetkili servislere ilk aşamada verilen eğitim teknolojik gelişmeler karşısında yetersiz kalacağı için yenilenen her kompresör özelliği ile teknik servislere verilen eğitimler de yenilenir.

Üstelik Dinamik Kompresör tarafından üretilmekte olan tüm kompresörler için aynı eğitim teknik servislere verilmektedir. Üstelik orijinal yedek parçalara da ancak yetkili teknik servisler aracılığı ile ulaşma imkanınız bulunmaktadır. İşletmeniz için hayati öneme sahip olan kompresörleriniz teknik servis garantisi altında iken ciddi boyutta bir arıza oluşturursa bu problem ortadan kaldırılana kadar teknik servisiniz sizin için geçici bir kompresör de tahsis edebilmektedir. Tabii bu durum kompresörde oluşan arızanın boyut ve onarım sürecine bağlı olarak değişeceği için bakım esnasında kompresör tahsis edilmeyeceğini bilmeniz gerekmektedir.

KOMPRESÖR BAKIMI HAKKINDA TÜM AYRINTILAR: https://www.kompresorteknikservis.com/kompresor-bakimi/

KOMPRESÖR TAMİRİ HAKKINDA TÜM AYRINTILAR: https://www.kompresorteknikservis.com/kompresor-tamiri/