Yiğitsan Kompresör Teknik Servisi Tamiri Bakım Onarımı…

Yiğitsan Kompresör, basınçlı hava sistemleri ve basınçlı hava sistemlerinin tamamlayıcı ürünlerinin üretimi alanında 1978 yılından beri hizmet sunmakta olan bir firma olup alanının saygın firmalarındandır. Yüksek mühendislik gerektirmekte olan bu kompresör üretiminde uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi tek bir çatıda buluşturmuş olan Yiğitsan Kompresör ayrıcalıklı hizmetleri ile üst düzey performansa sahip ürünler üretmektedir. Yiğitsan Kompresörü diğer kompresör üretimi yapan firmalardan ayıran en önemli özelliği farklı sektörlere ait performans beklentilerine maksimum düzeyde yanıt verebiliyor olmasıdır. Müşterilerinin gereksinimlerine odaklanmakta olan Yiğitsan Kompresör sadece büyük sanayi kuruluşları için değil aynı zamanda orta ve küçük ölçekli kuruluşlar içinde çözüm sunmaktadır. Üstelik Yiğitsan’ın en önemli özelliği üretmekte olduğu kompresörleri ekonomik fiyatlar ile sunmasıdır.

Yiğitsan Kompresör, vidalı kompresör, pistonlu kompresörler, seyyar dizel vidalı kompresörler, yüksek basınç kompresörler, hava kurutucular ve hat filtrelerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Endüstriye yönelik kompresör üretim faaliyetlerinde, sektörün öncü kuruluşları ile iş birliği gerçekleştirmekte olan Yiğitsan Komprasör, üretmiş olduğu kompresörlerde maksimum verim düzeyine ulaşmayı başarmıştır. İşinize uygun debi ve basınçta üretilmemekte olan vidalı hava kompresörler, Yiğitsan Kompresör tarafından iş güvenliği açısından emniyetli , tasarruflu ve yüksek verime sahip çalışma kapasitesine uygun bir şekilde üretilmektedir. Üstelik işinize özel olarak üretilmekte olan kompresörlerin orijinal yedek parçalarının da üretimi yapılmaktadır. Yiğitsan Kompresör teknik servisi tamiri bakım onarımı esnasında pratik ve ekonomik bakım avantajı sunmaktadır. üstelik her türlü arızaya karşı, eğitimli teknik kadro ile hızlı çözümler üreterek üretim hattında yaşanabilecek sıkıntıları minimuma indirmeyi amaçlamaktadır. Hizmete sunulmadan önce uzun süren test aşamalarından geçmekte olan kompresörler kullanımdan önce oluşabilecek uzun süreli arızaların önüne geçilmesini önlemektedir.

Üstelik Yiğitsan Kompresörlerin arızalarını tespit edebilmek için analog ve dijital kumanda desteği bulunmaktadır. Analog ve dijital kumandanın üzerinde bulunan bazı sinyaller kompresörünüzün arıza yapacağını ya da yaptığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Analog kumanda üzerindeki ikaz lambaları ile ana motorda bulunan termik arıza, fan motorunda bulunan termik arıza, yüksek hararet ya da yüksek basınç nedeni ile oluşacak arızanın yanında vida yük / boş arızası olup olmadığı belirtilmektedir. Kompresörlerimizin yanında vermekte olduğumuz kumandalar daha çok dijital kumanda olmakta olup dijital kumandaların ise kompresörünüzde oluşabilecek olan tüm arızalar için hazırlanmış ikaz butonları yer almaktadır. Kompresör kumandasına eklenmiş olan ikaz düğmeleri sayesinde henüz kompresörünüzün bakım dönemi gelmemiş olsa dahi Yiğitsan Kompresör teknik servisi arayarak kumandanızdaki ikazı belirtirseniz teknik servisimiz tarafından daha doğru yönlendirmeleri almış olacaksınız. Yiğitsan Kompresör’ün Seyyar Vidalı Hava kompresörlerinin ise diğer firmaların kompresörleri ile kıyaslandığında pek çok üstün özelliği bulunmaktadır. kompresörde oluşabilecek oksitlenmeler nedeni ile meydana gelecek hasardan korunabilmesi için çelikten üretilmektedir ve yakıt tankının ağız kısmı mümkün olduğunca geniş tasarlanmıştır. Bu kompresörler ihtiyaç duyulmakta olan hava miktarı ile eş doğrultuda motor devrini ayarlamakta ve yakıt tasarrufunu en üst düzeye çıkartarak yakıttan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Kompresörün mümkün olduğunca verimli yağlanabilmesi için basınçlı yağlama devresi eklenmiştir ve seperatör tankı bulunmaktadır. En önemli özelliği ise havanın optimum şekilde ayrılmasının sağlanabilmesi için hava ve yağ seperatörlerinin boyutu büyüktür.

Yiğitsan tarafından üretilmekte olan yüksek basınç kompresörleri ise denizcilik, pet şişirme, otomotiv ve benzer sektörlere hitap etmek amacı ile üretilmiştir. Yüksek basınç kompresörleri her ne kadar farklı basınçta havaya ihtiyaç duymakta olan işletmelere hizmet sunuyor olsa da genellikle 15 bar ila 40 bar arasında havaya ihtiyacı bulunan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Yiğitsan Kompresör tarafından üretilmekte olan bir diğer kompresör türü ise pistonlu kompresörlerdir. 3 farklı türde üretilmekte olan bu kompresörlerin bol yedek parçası bulunmakta olup servis ağı son derece geniş tutulmakta ve 2 yıl fabrika garantisi ilet hizmet verilmektedir. Yiğitsan Kompresör tamiri dönemsel olarak yapılmakta olup dilerseniz bakım dönemlerinizi teknik servisinizin takip ederek kompresörünüzü güvende tutabilirsiniz. Kompresör bakımlarınızı kesinlikle geciktirmeden yapmalı ve eğer değişmesi gereken bir parça var ise kesinlikle orijinal parçalar kullanılmasına özen gösterilmelidir. Yan sanayi kompresör parçaları kısa bir süre sonra tekrar arıza oluşturmakla kalmayacak daha ciddi problemlere de yol açabilecektir.